نرم افزار تست صفحه کلید 

Keyboard Keys Checker

 با این نرم افزار که بصورت ‍‍پرتابل می باشد می توانید کیبورد خود رو به راحتی تست کنید . این نرم افزار یک ابزار بسیار کاربردی جهت تست کیبوردهای لپ تاپ های استوک می باشد.

دانلود- حجم 0.2 مگابایت

 نرم افزار تست وب کم لپ تاپ 

My Cam

 با این نرم افزار کم حجم و قدرتمند که بصورت ‍‍پرتابل می باشد می توانید وب کم خود رو به راحتی تست   کنید . این نرم افزار یک ابزار بسیار کاربردی جهت تست وب کم های لپ تاپ های استوک می باشد و در تمامی ویندوزها و همچنین هم در ویندوزهای 32 بیتی و هم در ویندوزهای 64 بیتی به راحتی کار می کند.

دانلود- حجم 270 کیلوبایت

نرم افزار تست هارد دیسک

Hard.Disk.Sentinel.Pro.5.60.11463.Portable

نرم افزاری قدرتمند برای تست هارد دیسک لپ تاپ و یا Pc شما،این نرم افزار بصورت پرتابال می باشد و همچنین هم در ویندوزهای 32 بیتی و هم در 64 بیتی به راحتی کار می کند. این نرم افزار قابلیت تست حتی هارد های ssd رو هم داره از دیگر قابیلت های این نرم افزار نشان دادن مدل دقیق هارد، تعداد ساعتی که کار کرده و حتی دمای فعلی هارد شما می باشد .

دانلود - حجم 26 مگابایت

نرم افزار زیر بار بردن سیستم

HeavyLoad.3.5.1.243

خیلی از سخت افزارهای کامپیوتر در حالت عادی بدون نقص کار می کنن کارایی آن ها زمانی مشخص می شود که تحت فشار و با حداکثر توان کار کنن این نرم افزار این امکان رو به شما می دهد تا بتوانید سیستم خود رو تحت فشار تست کنید. لازم به ذکر هست بیشتر کاربرد این نرم افزار در تست رم و پردازنده می باشد.

دانلود - حجم 24 مگابایت

نرم افزار مشاهده مشخصات سیستم

CpuZ  و GpuZ

نرم افزارCpuZ نرم افزاری ساده جهت دیدن مشخصات سیستم مثلا مدل مادربرد،نوع رم،تعداد رم ها،مدل پردازنده و ....  همچنین برای دیدن مشخصات کارت گرافیک می توانید از نرم افزار GpuZ  استفاده کنید. این نرم افزار بصورت پرتابل هست و در نسخه 64 بیتی و 32 بیتی قابل استفاده می باشد. 

دانلود - حجم 9 مگابایت

نرم افزار مشاهده مشخصات سیستم بصورت حرفه ای 

HWiNFO.6.10.Build.3880.Portable

اگر می خواهید مشخصات سیستم خود رو بصورت ریز و دقیق مشاهده کنید این نرم افزار که بصورت پرتابل هست بسیار به شما کمک می کند.

دانلود - حجم 9 مگابایت

نرم افزار تست مانیتور و پنل نمایش لپ تاپ

IsMyLcdOK

این نرم افزار با نمایش رنگ های متفاوت و الگوهای متفاوت این امکان رو به شما می دهد که مانیتور و پنل نمایش لپ تاپ رو از لحاظ پیکسل سوخته و یا هاله روشن و دیگر مشکلات تست کنید.

دانلود - حجم 200 کیلوبایت

نرم افزار نظارت باتری لپ تاپ 

SmarterBattery

با استفاده از این نرم افزار می توانید مشخصات باتری لپ تاپ خود رو ببیند و برکارایی نظارت داشته باشید. لازم به ذکر است با استفاده از مدیریت این نرم افزار برای باتری لپ تاپ خود می توانید عمر باتری لپ تاپ خود را افزایش بدهید. 

دانلود - حجم 7 مگابایت