استوک

نکات خرید All in one ها

All-in-One - استوک
به چه سیستمهایی All-in-One گفته می شود؟

آل این وان ها همان طور که از اسمشون پیدا هست سیستم هایی هستید که تمامی متعلقات و سخت افزارها در یک سیستم جمع شده اند. در اصل کامپیوترهایی هستید که تمامی موارد از قبیل پاور،مانیتور،رم،هارد و دیگر مشخصات یکجا جمع شده اند.این سیستم ها با سیستم های مشابه معمولی فرقی ندارن.کارایی ان ها هم یکسان هست.پس با خرید یک All-in-One  نسبت به سیستم معمولی هم تراز خودش چیز بیشتری گیرتون نمی آد.

ویژگی های  All-in-One ها چی هست؟

بزرگترین ویژگی All-in-One ها جمع و جور بودنشون هست.یعنی کابل و اتصالاتی بهشون وصل نیست. یعنی سیستم شما تر و تمیز و زیبا وزشتی کابل ها رو نداره.در ضمن مشکلات قطعی کابل،خرابی کابل و این ها هم در کار نیست. فضای کمتری هم اشغال می کنن.مخصوصا برای پیشخوان فروشگاه ها که فضا کم هست.اکثرا داری موس و کیبورد بیسیم هستن که سبب می شه چشمتون کابلی نبینه.چوت یه شرکت All-in-One رو ساخته تمام سخت افزارهاش با هم هم خوانی دارن یعنی پشتش محاسبه بوده.  به زیبایی مکانی که هستید یکمم افزوده می شه.

 

مشکلات All-in-One ها ؟

قیمت هاشون بالاتره ! خوب بیشتر باید هزینه کنید.محدودیت ارتقا سخت افزاری دارن مثلا نمی شه روشون کارت گرافیک نصب کرد.احتمال زمین خوردنشون زیاد هست کم All-in-One نبوده که با زمین خوردن به دیار باقی رفتن!

 

حالا بخرم یا نخرم ؟

اگر دنبال جمع جوری و تر تمیزی هستید،بخرید.

اگر دنبال افزایش قدرت سیستم خود می خواهید باشید،نخرید.

اگر یه توی یه فضایی هستید که محدویت جا دارید،بخرید.

اگر به زیبایی فضای که دارید اهمیت می دین،تو خریدش شک نکنید .

 

 

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *