استوک

آیا لپ تاپ استوک بخرم؟

لپ تاپ استوک

دلایل

دلایل زیادی هست که می توان به سمت لپ تاپ  استوک رفت.

شاید اولین دلیل آن قیمت لپ تاپ های استوک باشه که لپ تاپ های استوک بسیار تا بسیار قیمت مناسبی دارن و کاری که برای من انجام می دهد یه لپ تاپ نو هم می تونه انجام بده . خوب شاید مقرون بصرفه باشه که یه لپ تاپ استوک بخرم. مخصوصا برای سازمان ها که بعضی از مواقع نیاز دارن تعداد زیادی لپ تاپ بخرند شاید بودجه سازمان این اجاره رو نده و لپ تاپ استوک می تونه کارگشا باشد. خوب قیمت خیلی  مهم هست و نقش موثری دارد. پس یکی از مهمترین دلایل برای خرید لپ تاپ استوک قیمت مناسب آن می تونه باشد .

بعد از قیمت می شه گفت کیفیت. اره کیفیت ، لپ تاپ های استوک در حقیقت لپ تاپ هایی بوده اند که زمانی در کشور آمریکا فروش رفته اند.خوب هر چیزی توی این مارک با توجه به رقابت شدید و هچنین سخت گیری ها فروش وجود ندارد. برای همین هست که وقتی لپ تاپ های استوک رو بررسی می کنیم می بینیم از لحاظ کیفیت ساخت یه سر و گردن از لپ تاپ های نو موجود در بازار فعلی بالاتر هستن پس کیفیت هم مهم هست .

حالا اگر از لحاظ سلیقه ای با لپ تاپ های استو مشکلی ندارید  و نمی خواهید هزینه زیاد بکنید می تونید یه  استوک خریداری کنید و کار خود رو با آن انجام بدین.

قطعات

یه نکته که خیلی مهم هست و سوال هست براتون قطعات این لپ تاپ ها هست اول اگر قطعه ای از این لپ تاپ ها خراب بشه وگیر نیاد مطمنا اگر لپ تاپ نو هم خریداری کرده بودید و این قطعه خراب شده بود باز هم اونم گیرتون نمی امد پس چیز  زیادی از دست ندادید و حتی کمتر ضرر کرده اید.

خیلی از قطعات اصلی این لپ تاپ ها مثل رم،هاردو پردازنده در بازار به راحتی گیر می اد بعضی از قطعات هم مثل برد اصلی در خیلی از مواقع قابل تعمیر هست.

در ضمن کیفیت ساخت به شدت بالا هست و خیلی خرابی کم هست .

برندها

برندهای استوک لپ تاپ اپل،اچ پی،دل و لنوو هستش و شاید هم براتون خیلی جالب باشه که برند ایسوز تو مارکت آمریکا وجود نداره و اگر هم داره بسیار تا بسیار سهم کوچمی از این بازار داره.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *